Ferge Zsuzsa: Társadalmi újratermelés és társdalompolitika | Termékkód: 272185 |
Kiadó: Közgazdasági és Jogi, 1982
Kötés, állapot: papírvédő (éle picit kopott, szakadt) + a félvászon kötés és beltartalom: sértetlen , TELJESEN ÚJ!
Tartalom, fülszöveg: lsd. 2-3. kép.
(339)- kar
Árverés vége: 2018. Jún. 07. 21:27 Termék megtekintve: 976 |