Termék kategóriája: Antik, régiség»Kézműves termék
Furnérozott diófa ládika, mozdonyos fotóval | Termékkód: 464053 |
Rekeszes varró, gyöngyöző ládika.
Felújításra szoruló ládika. Belül több rekeszre van osztva. A fedél belső részén, üveglap mögött egy antik diesel mozdony fényképe. A felületén a lakkozás megkopott, a furnérozás kezd felválni, és a szegélylécek is megereszkedtek. Egy ügyes szakember/restaurátor keze csodálatos darabot varázsolhat belőle.
Egyéb infó: Használt antikvitás jellegű termék.
Jellemzők, méretek: kb. 24x17x8cm.
Árverés vége: 2024. Máj. 13. 20:58 Termék megtekintve: 917 |