Termék kategóriája: Könyv, Újság»Újság, folyóirat, magazin
GALAKTIKA 45. - 1982 - GYŰJTŐKNEK! - Képregénnyel! | Termékkód: 300790 |
G A L A K T I K A
Tudományos-fantasztikus antológia
1982
Főszerkesztő: Kuczka Péter
Kiadó: Kozmosz, 1982
Tartalom:
Hank Reinhardt: Az öreg bajnok (Nagy Erzsébet)... 3
Gerald W. Page: A hős, aki visszatért (Nagy Erzsébet)... 12
H. Warner Munn: A De Pertriche-gyürü (Nagy Erzsébet)... 26
Galad Elflandson: A Szomorúság völgye (Nagy Erzsébet)... 48
Találka a halál után - VIII.század (Weöres Sándor)... 54
Charles R. Saunders: Halál Jukunban (Nagy Erzsébet)... 57
Gardner F. Fox: A démon árnyéka (Nagy Erzsébet)... 66
Roy Thomas: Conan, a barbár (képregény) (F. Nagy Piroska)... 79
E. C. Tubb: Öldöklés a homályban (Nagy Erzsébet)... 97
George R. R. Martin: A magányos Laren Dorr dalai (Nagy E.)...116
Kuczka Péter: Kötetünk elbeszéléseiről... 126
Állapot: korának megfelelő, jó állapotú kiadvány, a nyereg kissé kopottas.
(u_157) kari
Árverés vége: 2018. Szept. 19. 19:46 Termék megtekintve: 960 |