Az ingyenes aukciós piactér | 2018. Aug 14.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Zene

GINDONALE bare - A Maljaki Luludi cigány folklóregy. k. kotta- és szöv Termékkód: 281532

Jelenlegi ár: 600 Ft
Árverés vége: 1 nap 16 óra
2018. Aug. 16. 12:02

Minimális ajánlat: 600 Ft

  konyvturi (519 ) starT.gif
  Minősítések száma: 519
Pozitív minősítés: 519 (100%)

  A felhasználó egyéb termékei (1377)

Teljes alcím:

A Maljaki Luludi cigány folklóegyüttes kazettájának kotta- és szöveganyaga

NÉVRESZÓLÓAN    D E D I K Á L T !

Szerzők: Balázs Gusztáv, Kovalcsik Katalin

Kötés, állapot: papír, enyhén kopott. Beltartalom sértetlen.

Terjedelem: 45 o. + szószedet + képek. összesen: 63 o.

Tömeg: 88 gr.

 Szállítási költség: postai díjszabás v. MPL szerint.

(555) ideg_kar

Kikiáltási ár: 600 Ft
Árverés kezdete: 2018. Júl. 17. 12:02
Árverés vége: 2018. Aug. 16. 12:02
Termék megtekintve: 1015

Barta Miklós: MESTERI FINOMSÁGOK AZ EGÉSZSÉGES TEJTERMÉKEKBŐL

Jordán Károly: HÉTJEGYŰ LOGARITMUSTÁBLA

Fialkov: BESZÉDES KÉRDŐJELEK A KÉMIÁBAN

Bókay János: A Balek -1938- Magyart a magyarnak c. sorozat

Mark Twain: EGY JENKI ARTHUR KIRÁLY UDVARÁBAN

Vadászkocsi eladó

Jenny Randles: ELTÉRÍTÉSEK - ABDUCTION

Kohl-Larsen: SZIMBÓT HALLGATOM (Világjárók 34. )

OLYMPISCHE SPIELE 1896 - HEUTE

Sík Eszter: AZ ANTIKVITÁS IRODALMÁBÓL

Új OTTHON 1922 II. évf. 4. sz. - RITKA, DE NAGYON! !

Szimota Szeidzi: A JAPÁN KATONA

Dékány András: ROBINSON UTOLSÓ KALANDJA

Ecsédi Baginé Erzsi: ŐSZI RÓZSÁK

Nemere István: VADAK KÖZÖTT

CSONTOK VÁROSA/HÁROM HÉT PÁRIZSBAN/A BITÓFA ÁRNYÉKÁBAN/A KÖZTISZTVISEL

Wells: BEALBY

Zola: A PATKÁNYFOGÓ

Tardy Lajos: RABOK, KÖVETEK, KALMÁROK. AZ OSZMÁN BIRODALOMRÓL

John Hersey: HARANGOT ADANÓNAK