Az ingyenes aukciós piactér | 2019. Jan 19.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Zene

GINDONALE bare - A Maljaki Luludi cigány folklóregy. k. kotta- és szöv Termékkód: 281532

Jelenlegi ár: 600 Ft
Árverés vége: Lejárt
2018. Okt. 15. 12:02

  konyvturi (519 ) starT.gif
  Minősítések száma: 519
Pozitív minősítés: 519 (100%)

  A felhasználó egyéb termékei (388)

Teljes alcím:

A Maljaki Luludi cigány folklóegyüttes kazettájának kotta- és szöveganyaga

NÉVRESZÓLÓAN    D E D I K Á L T !

Szerzők: Balázs Gusztáv, Kovalcsik Katalin

Kötés, állapot: papír, enyhén kopott. Beltartalom sértetlen.

Terjedelem: 45 o. + szószedet + képek. összesen: 63 o.

Tömeg: 88 gr.

 Szállítási költség: postai díjszabás v. MPL szerint.

(555) ideg_kar

Kikiáltási ár: 600 Ft
Árverés kezdete: 2018. Szept. 15. 12:02
Árverés vége: 2018. Okt. 15. 12:02
Termék megtekintve: 1051

ORSZÁG VILÁG -XXIX. évfolyam 4. szám /1985/- GYÜJTŐKNEK!

Nemere István: ÉLNI ÉLETVESZÉLYES

Putnam-Keller: NYOLC ÉV KONGÓ TÖRPÉI KÖZÖTT

Smith: TESTÜNK TITKAI

Rideg Sándor: SÁMSON

Kemenes: Holtág

Gayle Rivers: A PROFI - Őfelsége orgyilkosa

GYÖNGY - 2003 szeptemberi és 2004 januári száma

DORTHEUM -1996 márc. - Műkincskereskedele m

Bernal: AZ ÉLET EREDETE

Ezermester c. folyóirat 9 db. száma - 1965 - IX. évfolyam

NATIONAL GEOGRAPHIC - 2003. 08.

PC GURU - 2003 - 2 db. száma - DARABONKÉNT IS! - Melléletek nélkül!

Kürti László: Egy nap

Sarah Harrison: A KWAI FOLYÓ POKLA

IMPULZUS IV. évf. 8. sz. - 1988

FHM 2003 - falinaptár

James M. Cain: A postás mindig kétszer csenget

Stefan Holl: A PARADICSOM SZÁLLÓ

Christine Arnothy: UTAK A BOLDOGSÁGHOZ