GUSTAVE FLAUBERT MŰVEI - első kötet | Termékkód: 468519 |
Kiadó: Európa, 1966
Tartalom: Szent Antal megkísértése - Bovarryné - Szalambo
Fordítók: Tellér Gyula, Gyergyai albert, Bartócz Ilona
Kötés, állapot: kiadói egészvászon, hátlapo egy 3,5 cm-nyi átmérőjű köralakú fakulással. Felirata nem kopott, polcképes. Beltartalom: A borító belseje és az előzéklap, továbbá a lapélek, nagyon haloványan, pötty szerűen foltosak. A továbbiakban bejegyzés-, és sárgulásmentes, korát meghazudtoló állapotban. A felsorolt hibák szöveget nem érintenek, az olvasási élményt nem rontják.
Terjedelem: 762 o.
Tömeg: 634 gr.
3539_kar
Árverés vége: 2018. Szept. 13. 21:03 Termék megtekintve: 544 |