G. Cálinescu: A TITOKZATOS LÁNY | Termékkód: 1062155029 |
Kiadó: Magvető, 1965
Fordította: Lőrinczi Lászkó
Kötés, állapot: papírvédő, kissé kopottas, elszíneződött. Keménytáblás félvászon korának megfelelő. Beltartalom: bejegyzés-, és sárgulásmentes, korát meghazudtoló állapotban.
Terjedelem: 440 o.
Tömeg: 454 gr.
Szállítási költség: postai díjszabás és v. MPL szerint.
3814_kar
Árverés vége: 2019. Jan. 30. 20:04 Termék megtekintve: 150 |