G. K. Zsukov: EMLÉKEK, GONDOLATOK | Termékkód: 454235 |
Kiadó: Kossuth - Zrínyi, 1970
Szerző: Zsukov, G. K. marsall
Ajánló: Ez a könyv nemcsak a Szovjet Hadsereg létrejöttének története, hanem a fasizmus, az emberiség leggonoszabb ellensége ellen vívott harc közvetlen résztvevőjének elbeszélése is.
Immár negyed évszázad választ el bennünket a győzelem emlékezetes napjától, az egész nemzedékek sorsát meghatározó naptól. És minél messzebb távolodunk a történelem útján a háborús évektől, annál tisztább fénnyel tündököl azoknak a népeknek igazi hőstette, akik megmentették az emberiséget a fasiszta rabságtól.
A további a képgalériában olvasható!
Kötés, állapot: papírvédő az éleknél kopottas (lsd. képeken). + Kiadói egészvászon kötés és a beltartalom TELJESEN ÚJSZERŰ. Fekete-fehér fotzókkal illusztrált, nagy méretű kötet.
Terjedelem: 546 o.
Tömeg: 900 gr.
2796_kar
Árverés vége: 2018. Jún. 02. 09:17 Termék megtekintve: 787 |