Gattermann: NÉMET DEMOKRATIKUS KÖZTÁRSASÁG /Útikönyv+térképmelléklet/ | Termékkód: 440953 |
Kiadás: Lipcse, 1968 (Leipzig)
Szerző: A. Gattermann, K. Wilcke, U. Taueschner, P. Brunk
Különálló, kiadói térképmelléklete is megvan a kötetnek!
Kötés, állapot: papírvédő, felső éle kopottas, két helyen belülről javított, polcképes. + Kiadói egészvászon hibátlan, újszerű. Beltartalom, korát meghazudtoló, újszerűnek mondható állapotban.
RITKA KÖTET!
Terjedelem: 353 o.
Tömeg: 512 gr.
2205_kar
Árverés vége: 2018. Aug. 04. 09:50 Termék megtekintve: 633 |