Az ingyenes aukciós piactér | 2018. Dec 10.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Műszaki

Gellérthegyi: RÁDIÓ- ÉS TELEVÍZIÓMŰSZERÉSZ SZAKMAI ISMERET I. -1973 Termékkód: 427401

Fixár: 890 Ft
Árverés vége: Lejárt
2018. Júl. 08. 12:33

  konyvturi (519 ) starT.gif
  Minősítések száma: 519
Pozitív minősítés: 519 (100%)

  A felhasználó egyéb termékei (520)

Szerzők: Gellérthegyi József, Kovács Attila, Mező Béla, Pálinszky Antal, Sallai Ernő

Kiadó: Műszaki, 1973

Kötés, állapot: keménytáblás, az élek kopottasak. A gerinc és a kötés állapota jó, tartós. Beltartalom: bejegyzés-, sárgulás-, és aláhúzásmentes.Korának megfelelő állapotban, melléletek: 3 db A/3-as egyoldalon + 1 db A/3-as dupla 4 oldalon.

Terjedelem: 443 o.

Tömeg: 920 gr.

1586_kar

Árverés kezdete: 2018. Júl. 01. 12:33
Árverés vége: 2018. Júl. 08. 12:33
Termék megtekintve: 829

Villain: A Pireneusoktól a Fokföldig - Világjárók 87.

Tatay Sándor: PUSKÁK ÉS GALAMBOK

Horgas Béla: MAMMUTFOGAK

MIKROHULLÁM - SZAKÁCSKÖNYV ÉS KEZELÉSI ÚTMUTATÓ

Renier: A VÉR VÁROSA

Második menet - Hofi Géza

Sós Endre: AKI AZ ÉGTŐL ELRAGADTA A VILLÁMOT / Benjamin Franklin élete

Moldova György: MAGÁNYOS PAVILON

Hollós Ervin - Lajtai Vera: DRÁMAI NAPOK

SZÉP VERSEK 1969

Peter Lovesey: A HAMIS FELÜGYELŐ

Brown: A NAGY LOVASKALAND - Epizód az amerikai polgárháborúból

MŰVÉSZETTÖRTÉNET-k orok, stílusok, irányzatok (Diák-kiskönyv tár)

KÉPES SPORT 21. évf. 44. sz. -1974

A. Vajner-G. Vajner: SÖTÉTBEN TAPOGATÓZVA

ÉLET ÉS TUDOMÁNY (1974) - XXIX. évfolyam 42 db száma - GYŰJTŐKNEK!

Steinmann Henrik: AZ ÁLLATOK NÁSZA

Verő Júlia - Jámbor Zsóka: KÜLÖNLEGES ÉTELEK

Agatha Christie: REJTÉLY AZ ANTILLÁKON

Kiss Károly: GYORSÍRÁS I. - Ritkaság!