Az ingyenes aukciós piactér | 2018. Okt 17.

Georgette Heyer: Különös özvegység Termékkód: 492300

Fixár: 1.500 Ft Villámár
Árverés vége: 2 óra 21 perc
2018. Okt. 17. 13:32

1.500 Ft Villámár

  Ajus5 (253 ) starT.gif
  Minősítések száma: 253
Pozitív minősítés: 253 (100%)

  A felhasználó egyéb termékei (3472)

Használt könyv!

„Élvezetes, végtelenül szórakoztató. A történet mulatságos, van benne intrika, kémkedés, rejtekajtók, gyilokszerszámok és éjszakai incidensek. Szellemes, igazi Heyer stílusú. Feledhetetlen!” Publishers Weekly Sorsfordító tévedés Elinor Rochdale nem abba a hintóba száll, amelyet érte küldtek, így nem reménybeli munkaadójánál, hanem a rossz hírű és romlott, ám éppen halálán lévő fiatal Eustace Cheviot birtokán találja magát. Fontos döntés Eustace Cheviot unokabátyja, Lord Carlyon meggyőzi Elinort, hogy pusztán anyagi megfontolásból menjen feleségül unokaöccséhez. Reggelre Elinor gazdag özvegy, de egy nemzetközi kémjátszma kellős közepén találja magát: betörők, hívatlan vendégek és gyilkosság zavarja lelki nyugalmát. És Mr. Carlyon nem hagyja békén… Georgette Heyer az egyik legkedveltebb történelmiregény-szerző, több mint ötven könyvet írt. Könyveinek többsége a XIX. század elején játszódik. Első regénye, melyet tizenöt éves korában írt betegségből lábadozó fivére szórakoztatására, 1921-ben jelent meg. Bár leginkább történelmi regényeiről ismert, detektívtörténeteket is írt. Georgette Heyer 1974-ben, hetvenegy éves korában hunyt el.

Sima levélként vagy utánvétellel nem postázok!
Köszi, csere nem érdekel!
Miskolcon személyes átvétel lehetséges!

© Ajus

Árverés kezdete: 2018. Okt. 14. 13:32
Árverés vége: 2018. Okt. 17. 13:32
Termék megtekintve: 397

Arturo Pérez-Reverte: A Dél Királynője

Stephen Leather Nicholas Sparks Elizabeth McGregor Mary Higgins Clarke

Grimm legszebb meséi

Heather Graham: Jó szerencsét!

Leigh Michaels: Szívem igent mondott - Júlia 7.

David Cohen: Szexbeszéd

Jolan Chang: A tao tanítása a szerelemről és a szexről

Ben Pastor: A folyami rabló

Iris Johansen: Aztán meghalsz. ..

Szezám utca Ernie plüss figura

Kristy McCallum: Hamisítatlan szenvedély - Júlia 121.

Angela Wells: Házasodjunk Rióban - Romana 16.

Sarah Holland: Engedj a zsarolásnak! - Júlia 129.

Anne McAllister: Menekülj az oltár elé! - Romana 137.

Lee Wilkinson: Hátsó szándék? - Romana 167.

Romana Legszebb történetei 2. Anne Weale Ann Charlton Elizabeth Oldfie

The Wiggles zenélő mozgó gitár kis rocksztároknak

Alison Kelly: Vándorlélek - Bianca 80.

Jeff Hirsch: Tizenegyedik csapás

Első enciklopédiám - Híres helyek