Gérard Walter: BRUTUS ÉS A KÖZTÁRSASÁG VÉGNAPJAI | Termékkód: 427221 |
Kiadó: Európa, 1975
Szerző: Gérard Walter
Tartalom, ajánló: Dante a pokol legmélyebb bugyrába taszította, a "pogány" francia forradalom istenítette, volt gyalázatos apagyilkos és a szabadság angyala, de hogy milyen ember volt valójában, hogyan élt, és miért tette, amit tett, azt nagyon kevesen tudják róla. Gérard Walter, a nemrég elhunyt francia történész megpróbálta a hiteles (csakis a hiteles!) források alapján végigkísérni Brutus pályáját: születésének homályos körülményeitől haláláig. Azt írta meg, ami a legérdekesebb: Caesar gyilkosának igaz történetét.
SZÁZADOK - EMBEREK c. sorozat
Kötés, állapot: papírvédő éleknél kissé szakadozott, de belülről kijavítottam. + Kiadói egészvászon kötés és a beltartalom: HIBÁTLAN ŰJSZERŰ, megkímélt állapotban.
Terjedelem: 279 o.
Tömeg: 280 gr.
1569_kar
Árverés vége: 2018. Nov. 05. 19:24 Termék megtekintve: 815 |