Göllesz: A GYÓGYPEDAGÓGIA ALAPPROBLÉMÁI | Termékkód: 276151 |
Szerkesztette: Göllesz Viktor
Kiadó: Medicina, 1976
Kötés, állapot: papírvédő (kissé kopott)+ félvászon (jó), beltartalom 1 db. névbeírás kivételével hibátlan. Összességében : jó állapotú szakkönyv.
Tartalomból: A mű bemutatja az integrációs és differenciálási törekvések szükségességét és irányát, a fogyatékos emberek gyógypedagógiai rehabilitációjának interdiszciplinális rendszerét. Pedagógiai, pszichológiai, biológiai, orvosi, szociológiai és jogi nézőpontok ütköznek és ötvöződnek az "alapproblémák" kifejezésben. Ezért nemcsak a gyógypedagógusokhoz szól, hanem mindazokhoz, akik akár hivatásuknál, akár pedig munkakörüknél fogva részt vesznek a fogyatékosok rehabilitációjában.
(439) szilv
Árverés kezdete: 2018. Okt. 08. 17:44 Árverés vége: 2018. Okt. 22. 17:44 Termék megtekintve: 1234 |