HALLER: GAZDASÁGI JOGISME - 1884 - ANTIKVÁR ÉRDEKESSÉG!!! | Termékkód: 279613 |
Gazdasági tanintézetek növendékei
és
A mezei gazdák szükségletéhez alkalmazva
Írta: Dr. Haller Károly - Kir. Egyetemi Ny. E. Tanár
és a Kolozs-monostori Kir. Tanintézeten az agrarialis törvények k. tanára
Kiadó: Franklin-Társulat, 1884
A kötet első lapján található: - egy tulajdonosi bejegyzés 1887-ből
- bélyegző lenyomat: KOCZÁNYI ÉS VITÉZ, Könyv- mű- hangjegy és papírkereskedése
Kötés, állapot: vászon aranyozott betűkkel egyben van, de kopottas hatású és foltos. A kötetet tökéletesen tartja. Beltartalma korát meghazudtolóan jó, sértetlen, mondhatni újszerű.
Terjedelem: 206 o.
Tömeg: 367 gr.
Ezen az aukciós oldalon megtekinthető sok antivár újságom 1800-as évekből, az 1900-as évek - II. vilháb. előttről - elejéről. Feltettem néhány antikvár mesekönyvet is.
(499)
Árverés kezdete: 2018. Okt. 02. 20:06 Árverés vége: 2018. Okt. 23. 20:06 Termék megtekintve: 1151 |