HÁROM SORS . Feketék és fehérek | Termékkód: 422203 |
Kiadó: Európa, 1967
Szerzők: Lyton D., Braithwaite R., HughesL.,
Tartalom: Átkozott a fehér ember (David Lytton), Tanár úrnak szeretettel (E. R. Braithwaite), Kacagás, mindhalálig (Langston Hughes)
Illusztráció: Pohárnok Mihály
Ajánló: Kötetünkben három különálló regény illeszkedik egymás mellé. Három fekete hős életpályáját követheti végig bennük az olvasó. Más-más kiindulású és irányú utakat, melyeknek fordulóit mégis egyetlen végzet törvényei szabják meg: milliók sorsvonalát. A színes bőrű milliókét. A Dél-Afrikában, Angliában és Amerikában egyaránt megalázott és elnyomott négerekét. Két történet néger író vallomása, a harmadikat pedig, a legkegyetlenebbül vádolót ? lelkiismeretmozdító, elgondolkodtató tény ? David Lytton, fehér ember írta.
Kötés, állapot: papír védő, felső éle kopottas, különösen a gerincnél. + Kiadói egészvászon, korának megfelelő. Beltartalom: megkímélt, jó állapotban. Sárgulás és bejegyzés mentes.
Terjedelem: 627 o.
Tömeg: 648 gr.
Szállítási költég: postai díjszabás és a vevő igénye szerint.
1527_kar
Árverés vége: 2018. Júl. 03. 12:55 Termék megtekintve: 818 |