Az ingyenes aukciós piactér | 2018. Dec 19.

 Termék kategóriája: Mobiltelefon, telefon»Mobiltelefon»Egyéb

HTC Herald német nyelvű független. Termékkód: 486606

Fixár: 12.500 Ft Villámár
Árverés vége: 4 nap, 11 óra
2018. Dec. 23. 22:15
Eladó helye: Tiszaföldvár

12.500 Ft Villámár

  nsboy (31 ) starY.gif
  Minősítések száma: 35
Pozitív minősítés: 32 (91.4%)
Semleges minősítés: 2 (5.7%)
Negatív minősítés: 1 (2.9%)

Regisztráció dátuma: 2011.06.23.
  A felhasználó egyéb termékei (1250)

WiFi-s okostelefon qwerty-vel.

Szép állapotú robusztus felépítésű készülék, megkímélt, üzembiztos állapotban. Kártyafüggetlen, bármely hálózaton, külföldön is használható. Német nyelvű Windows operációs rendszerrel, vezeték nélküli internet eléréssel. 2,0mp kamera, Színes resistive Touchscreen kijelző, Pocket Office (Word, Excel, PowerPoint, OneNote, PDF viewer). Töltővel, akksival együtt adom. Egy leesésből származó apró sérülés található a jobb felső oldalán, lásd a képen. Egyéb tartozékot külön rendelésre tudok hozzá biztosítani. Teljes termékismertetőt letöltheted az alábbi linken.
Postaköltség: ha utalod az árát mindössze 700Ft.
Post cost in europe, with bank transfer payment 10€.

A készülék részletes ismertetőjét ide kattintva nézheted meg: http://www.telefonguru.hu/keszulekek/keszulek-guru_HTC_Herald.asp

NSboy aukciók!

Van raktáron.

Vásárlási feltételek!

Árverés kezdete: 2018. Nov. 23. 19:28
Árverés vége: 2018. Dec. 23. 22:15
Termék megtekintve: 484

Nokia N-Gage előlap, többféle

Budapesti emlék, Biedermeier kézzel festett vastagfalú talpas pohár, h

Falra akasztható terrakotta torzó rusztikus helyre

Sony Ericsson K508 komplett ház, ezüstszürke

Fáklyát tartó puttó, bronz sztali lámpa, a múlt század közepéről, kivé

Playstation 2, PS2 játék: International Superstar soccer, eredeti tokj

Motorola L7 előlap, és akkufedél egyben, fekete.

Bontott akkumulátor: Samsung S, GT-I9000, B7350

Tájoló, ismeretlen terepviszonyokra, túrázáshoz.

Kétoldalas pipere tükör, retro stílusban, sérült

Nokia E65 komplett ház, többféle

Bontott billentyűzet panel, fólia: SonyEricsson K660.

DVD film pack, pszihothriller filmek, Rob Lowe

Bibircsókos boszorkány falidísz, Németországból

Samsung X640 felső előlap

Bontott SIM kártya olvasó: Samsung Nexus S, I9023.

CarBaby autós kihangosító

PlayStation2 játék, Pompom party, eyetoy game.

Rocker nyaklánc, vad motorosoknak, Tőr Kereszt

Nikkelezett bicikli duda gyermekjárművekhez .