Az ingyenes aukciós piactér | 2018. Júl 18.

 Termék kategóriája: Mobiltelefon, telefon»Mobiltelefon»Egyéb

HTC Herald német nyelvű független. Termékkód: 486606

Fixár: 12.500 Ft Villámár
Árverés vége: 30 nap, 2 óra
2018. Aug. 17. 21:05
Eladó helye: Tiszaföldvár

12.500 Ft Villámár

  nsboy (31 ) starY.gif
  Minősítések száma: 35
Pozitív minősítés: 32 (91.4%)
Semleges minősítés: 2 (5.7%)
Negatív minősítés: 1 (2.9%)

Regisztráció dátuma: 2011.06.23.
  A felhasználó egyéb termékei (1121)

WiFi-s okostelefon qwerty-vel.

Szép állapotú robusztus felépítésű készülék, megkímélt, üzembiztos állapotban. Kártyafüggetlen, bármely hálózaton, külföldön is használható. Német nyelvű Windows operációs rendszerrel, vezeték nélküli internet eléréssel. 2,0mp kamera, Színes resistive Touchscreen kijelző, Pocket Office (Word, Excel, PowerPoint, OneNote, PDF viewer). Töltővel, akksival együtt adom. Egy leesésből származó apró sérülés található a jobb felső oldalán, lásd a képen. Egyéb tartozékot külön rendelésre tudok hozzá biztosítani. Teljes termékismertetőt letöltheted az alábbi linken.
Postaköltség: ha utalod az árát mindössze 700Ft.
Post cost in europe, with bank transfer payment 10€.

A készülék részletes ismertetőjét ide kattintva nézheted meg: http://www.telefonguru.hu/keszulekek/keszulek-guru_HTC_Herald.asp

NSboy aukciók!

Van raktáron.

Vásárlási feltételek!

Árverés kezdete: 2018. Júl. 18. 17:46
Árverés vége: 2018. Aug. 17. 21:05
Termék megtekintve: 455

PlayStation2 játék, Fifa football 2005 Platinum.

Siemens S55 elefántos előlap

Szputnyik Quartz elegáns divatos férfi karóra.

Johann Sebastian Bach, Ón szobor, bronz galvanizációval, A. Giannelli

Pincegyertyartó kovácsoltvasból.

Antik tűzzománc medál a Szűz Anyával, fodrozott, hullámos peremezéssel

PlayStation játék, Box champions 2000, Eredeti sérült kazettában

PlayStation2 gyári hálózati adapter, Sony

Mosolygós öreg juhász, Csermák Ferenc kerámia.

Nokia 6610, előlap, többféle színben

Furnérozott diófa ládika, mozdonyos fotóval

Akkumulátor Siemens CL75 Li-ion

Faragott falitányér szignált festménnyel

Régi kézi csiszolású kilenc hasábos nagy méretű íróasztali levélnehezé

Nokia 5200, 5300 LCD szalagkábel

Énekesmadaras nagy méretű Korondi falitányér, hagyományőrző népi körny

Michael Poliza képeslap afrikából: Leopárd mancs a kocsi alól

Bontott LCD kijelző: Samsung I5800 Galaxy 3.

Szputnyik Orosz Quartz karóra, klasszikus stílus

Muzsikusok, kocsmában játszó holland zenészcsapat portréja a XX. század