Termék kategóriája: Könyv, Újság»Zene
Hanns Eisler: A ZENE ÉRTELMÉRŐL ÉS ÉRTELMETLENSÉGÉRŐL | Termékkód: 1062057006 |
Kiadó: Gondolat, 1977
Válogatott írások
Kötés, állapot: paoírvédő, kissé kopottas és könyvtári jelzetes. A kép illusztráció. + Kiadói egészvászon, teljesen újszerű - jelzetlen. Beltartalom: az 1. lapon található még jelzet, ill. vonalkód, a továbbiakban újszerű, sárgulásmentes állapotban.
Terjedelem: 363 o.
Tömeg: 347 gr.
3941_kar
Árverés vége: 2018. Aug. 05. 10:18 Termék megtekintve: 369 |