Termék kategóriája: Könyv, Újság»Művészet
Harangozó Márta: MÁRKUS LÁSZLÓ | Termékkód: 433546 |
Kiadó: Ifjúsági, 1984
Szerző: Harangozó Márta
Ajánló: ?Én csodálom Laci színházszeretetét és hivatástudatát. Mindig is csodáltam, már csak azért is, mert én még ilyen megszállott színházimádattal nem találkoztam, különösen a pályán néhány évtizedet eltöltött embereknél. Már én is érzem magamban a kopásokat, a hitnek, a lendületnek a fogyását, a lassú kiveszését; Lacinál ezt nem lehet tapasztalni. Ő még mindig olyan energiákkal képes hadakozni, érvelni, perelni, mintha tegnap óta volna a pályán. Először mindannyian úgy vagyunk, hogy hű! most aztán megváltjuk a világot. De annyi csapás, rúgás, csalódás éri az embert, hogy már nem akar meghalni a színházért; Laci még mindig, ő előadás előtt odamegy a pénztárhoz, és megkérdezi, hogy hány jegy kelt el. Mi ez? Mi ez a fantasztikus odaadás, áldozatkészség?? Laci minden este magára vállalja az egész színházat, és ez egy óriási dolog.
Kötés, állapot: keménytáblás karton az éleknél kopottas. Beltartalom. Jó, sárgulás-, és bejegyzésmentes, megkímélt állapotban.
Terjedelem: 174 o.
Tömeg: 335 gr.
1965_kar
Árverés vége: 2019. Jan. 11. 17:58 Termék megtekintve: 666 |