Harry Blomberg: ELSODORT NÉP | Termékkód: 468687 |
BARKÓCZY KIADÁS
Kiadó: Barkóczy László
Fordító: Nádass József
Kötés, állapot: keménytáblás félvászon, kopottas. Lsd.: képgaléria. Beltartalom: korát meghazudtolóan jó, bejegyzésmentes.
Terjedelem: 309 o.
Tömeg: 399 gr.
3547_kar
Árverés vége: 2018. Okt. 22. 18:05 Termék megtekintve: 641 |