Termék kategóriája: Könyv, Újság»Egészség, életmód
Harvey és Marley Diamond: TESTKONTROLL (Életerő életfogytig) | Termékkód: 425999 |
Kiadó: Agykontroll, 1990
Szerző: Harvey Diamond, Marlyn Diamond
Tartalom, ajánló: Ideig-óráig minden fogyókúra beválik, majd végül valamennyi csődöt mond. Megszületett azonban végre egy gyökeresen új módszer, amely révén akármennyit ehet kedvenc ételéből, mégis elérheti és meg is tarthatja ideális testsúlyát, és sokkal egészségesebbé válhat.
Közérzete jobb lesz, mint valaha.
A testkontroll évszázados orvosi babonákat dönt halomra. Egyszerű és természetes étkezési módra tanít meg, amely összhangban áll testünk igényeivel.
Kötés, állapot: kartonált papír, kissé kopottas, a hátlap bal alsó sdarka "szamárfüles". Beltartalom: lapélen egy pötty, az oldalra nem terjed be. A továbbiakban korának megfelelő, kitűnő könyv,
Terjedelem: 217 o.
Tömeg: 269 gr.
604_kar_pótl
Árverés vége: 2018. Júl. 02. 18:30 Termék megtekintve: 826 |