Az ingyenes aukciós piactér | 2019. Ápr 21.

Heather Graham: A lázadó Termékkód: 279728

Fixár: 3.000 Ft Villámár
Árverés vége: 13 óra 43 perc
2019. Ápr. 21. 17:55

3.000 Ft Villámár

  Ajus5 (254 ) starT.gif
  Minősítések száma: 254
Pozitív minősítés: 254 (100%)

  A felhasználó egyéb termékei (2491)

Használt könyv!

A gyönyörű Alaina McMann első pillantásra beleszeret a fess északi hadnagyba, Ian McKenzie-be, s mire feleszmél, a karjában találja magát. Hogy elkerülje a botrányt, s jó hírén se essen csorba, nőül kell mennie ahhoz a férfihoz, aki hamarosan legádázabb ellenségévé lesz...  Ian azt a parancsot kapja, hogy fogja el a déliek legveszedelmesebb kémjét, Mokaszint. A férfi teljesíti kötelességét, de amikor Mokaszint ki akarják végzeni, megtagadja a parancsot...  "A lázadó - A fogoly és A szökevény című nagy sikerű regényekhez hasonlóan - a múlt századi Florida történetét dolgozza fel. Vad, rémisztő vidék volt ez egykor, de vadságában is csodálatos, s olyan emberek lakták, akik mindig készek voltak megküzdeni érte, bármily hatalmas ellenség is támadt rájuk. Köszönöm, hogy ezt a regényt választották, remélem, olyan izgalmasnak találják majd, mint amilyen az a vidék, mely ihlette."
Heather Graham

Miskolcon személyes átvétel lehetséges!

© Ajus

Árverés kezdete: 2019. Ápr. 18. 17:55
Árverés vége: 2019. Ápr. 21. 17:55
Termék megtekintve: 1220

Lucy Gordon: Szélvész kisasszony - Júlia 243.

Kevin C. Powers: Sivatagi madarak

Jean Métellus, Béatrice Sauvageot: Hurrá, diszlexia!

Penelope Williamson: Emma szenvedélye

Edgar Wallace: Az Árulók Kapuja A Wakefield Tower kincse

Caroline Anderson: Már a hangod is - Szívhang 267.

Romana Legszebb történetei 2. Anne Weale Ann Charlton Elizabeth Oldfie

Jackie Collins: Vendetta

Stephanie Howard: Sógor, koma, jó barát - Júlia 157.

Tiffany Különszám 1994/1 Tél

Atte Basile: Csak játék volt

Paulina Éva: Közös ágyban mégis széjjel

Brian Moore: Megkésett bűnhődés

Stephanie James: Kétélű fegyver (Jayne Ann Krentz) - Tiffany 59.

Helen Brooks: Görög játékok - Romana 67.

Jennifer Taylor: Előkelő idegen? - Szívhang 188.

Miranda Lee: Ez csak póz - Júlia 158.

Finy Petra: Azurro

Sandra Brown: A győzelem mámora, Ketten egyedül

TWILIGHT Bella Swan (Kristen Stewart) ezüst mobildísz - Vadi új!