Az ingyenes aukciós piactér | 2019. Aug 25.

Heather Graham: A lázadó Termékkód: 279728

Fixár: 3.000 Ft Villámár
Árverés vége: 5 óra 27 perc
2019. Aug. 25. 18:31

3.000 Ft Villámár

  Ajus5 (254 ) starT.gif
  Minősítések száma: 254
Pozitív minősítés: 254 (100%)

  A felhasználó egyéb termékei (2687)

Használt könyv!

A gyönyörű Alaina McMann első pillantásra beleszeret a fess északi hadnagyba, Ian McKenzie-be, s mire feleszmél, a karjában találja magát. Hogy elkerülje a botrányt, s jó hírén se essen csorba, nőül kell mennie ahhoz a férfihoz, aki hamarosan legádázabb ellenségévé lesz...  Ian azt a parancsot kapja, hogy fogja el a déliek legveszedelmesebb kémjét, Mokaszint. A férfi teljesíti kötelességét, de amikor Mokaszint ki akarják végzeni, megtagadja a parancsot...  "A lázadó - A fogoly és A szökevény című nagy sikerű regényekhez hasonlóan - a múlt századi Florida történetét dolgozza fel. Vad, rémisztő vidék volt ez egykor, de vadságában is csodálatos, s olyan emberek lakták, akik mindig készek voltak megküzdeni érte, bármily hatalmas ellenség is támadt rájuk. Köszönöm, hogy ezt a regényt választották, remélem, olyan izgalmasnak találják majd, mint amilyen az a vidék, mely ihlette."
Heather Graham

Miskolcon személyes átvétel lehetséges!

© Ajus

Árverés kezdete: 2019. Aug. 22. 16:48
Árverés vége: 2019. Aug. 25. 18:31
Termék megtekintve: 1251

Liz Fielding: Magas labda - Júlia 296.

Sarah Morgan: Sziklából vizet - Szívhang 365.

Luanne Rice: Titkos órák

Angela Devine: Nővér, maga aranyat ér - Szívhang 22.

Hollace Davids Paul Davids: Star Wars - A sötét oldal prófétái

P. C. Cast és Kristin Cast: Elárulva - Az Éjszaka Háza 2.

Angyalok őriznek - angyalteológia - őrangyaltörténetek - angyalimák

Alfred Hitchcock: A rémület szigete

Hans Christian Andersen válogatott meséi

Jenny Ashe: Telitalálat - Szívhang 31.

Ez csak egy film. .. - Hitchcock életrajza

Nora Roberts: Zabolátlanul

Kathy S. Layton: Veszélyes szerelem

Lilian Darcy: Ikerboldogság - Szívhang 319.

Norma Beishir: Apja lánya

Nádudvari Anna: Párizsban ne légy szomorú!

Dean R. Koontz: Idegen emlékek I-II.

Catherine Anderson: Csillogás

Sidney Lawrence: Rejtélyes kábulat

Nora Roberts: Morrigan keresztje - Kör- trilógia 1.