Az ingyenes aukciós piactér | 2019. Jún 17.

Heather Graham: A lázadó Termékkód: 279728

Fixár: 3.000 Ft
Árverés vége: Lejárt
2019. Jún. 16. 15:19

  -xxxx- (254 ) starT.gif
  Minősítések száma: 254
Pozitív minősítés: 254 (100%)

Használt könyv!

A gyönyörű Alaina McMann első pillantásra beleszeret a fess északi hadnagyba, Ian McKenzie-be, s mire feleszmél, a karjában találja magát. Hogy elkerülje a botrányt, s jó hírén se essen csorba, nőül kell mennie ahhoz a férfihoz, aki hamarosan legádázabb ellenségévé lesz...  Ian azt a parancsot kapja, hogy fogja el a déliek legveszedelmesebb kémjét, Mokaszint. A férfi teljesíti kötelességét, de amikor Mokaszint ki akarják végzeni, megtagadja a parancsot...  "A lázadó - A fogoly és A szökevény című nagy sikerű regényekhez hasonlóan - a múlt századi Florida történetét dolgozza fel. Vad, rémisztő vidék volt ez egykor, de vadságában is csodálatos, s olyan emberek lakták, akik mindig készek voltak megküzdeni érte, bármily hatalmas ellenség is támadt rájuk. Köszönöm, hogy ezt a regényt választották, remélem, olyan izgalmasnak találják majd, mint amilyen az a vidék, mely ihlette."
Heather Graham

Miskolcon személyes átvétel lehetséges!

© Ajus

Árverés kezdete: 2019. Jún. 13. 15:19
Árverés vége: 2019. Jún. 16. 15:19
Termék megtekintve: 1242