Helena Bechlerowa: TÚL AZ ARANYKAPUN | Termékkód: 455890 |
Kiadó: Nasza Ksiegarnia, 1976, Warszawa
Jan Marcin Szancev klasszikusan szép rajzaival
Tartalom: kérem tekintse meg a képgaléria 2. képét.
Kötés, állapot: keménytáblás félvászon, az éleknél kopottsa különös tekintettel, a sarkokra,. Beltartalom: sárgulás és bejegyzésmentes, megkímélt, korát meghazudtoló állapotban. Nagybetűs, olvasástanulásra is alkalams egséoldalas, nagyon szép (régies) klasszikus illusztrációkkal.
Terjedelem. 111 o.
Tömeg: 421 gr.
2980_kar
Árverés vége: 2018. Okt. 14. 12:34 Termék megtekintve: 861 |