Herman Wouk: HAJSZA | Termékkód: 496612 |
Kiadó: Zrínyi, 1979
Ajánló: Wouk jellegzetes, sodró stílusa, mindvégig feszült érdeklődést keltő előadásmódja jellemzi a Hajszát. Külön érdekessége, hogy - bár írója tagadja - számos vonatkozásban kulcsregény: világhírű filmsztárok, rendezők, filmesek és írók portréját villantja fel és bepillantást nyújt a könyvkiadók világába, az amerikai irodalmi élet kulisszatitkaiba. A regény egyik főszereplőjét elkísérjük az Amerika ellenes Tevékenységet Vizsgáló Bizottság elé, s így átéljük mindazt a szorongást, amit a haladó gondolat hívei éreztek a szégyenletes boszorkányüldöző perek folyamán - amelyeknek sora mindmáig nem zárult le.
Kötés, állapot: papírvédő élei kopottasok. + Kiadfói egészvászon korának megfelelő, jónak mondható. Beltartalom: lapszélek kissé sárgultak, korának megfelelő.
Terjedelem: 781 o.
Tömeg: 795 gr.
3884_kar
Árverés vége: 2018. Jún. 30. 21:36 Termék megtekintve: 412 |