Hollós Korvin Lajos: HÁTSÓLÉPCSŐ | Termékkód: 491094 |
Kiadó: Magvető, 1968
Ajánló: A bérház hátsó traktusából egy jó szándékú ám együgyű kishivatalnokot hirtelen áttelepítenek a háziúr pompázatos utcai lakásába. Miért teszi ezt a vagyonos család, s miféle különös eseményláncolat, majd bűncselekmény következik belőle? Erről szól a regény.
Kötés, állapot: papírvédő, kissé kopottas. + Kiadói egészvászon arany nyomással, korának megfelelő, a betűk nem kopottak. Beltartalom: könyvtári könyv volt, jelzetekkel ellátva.Továbbiakban sárgulásmentes újszerűnek nvezhető állapotban.
Terjedelem: 583 o.
Tömeg: 500 gr.
3823_kar
Árverés vége: 2018. Júl. 25. 12:38 Termék megtekintve: 378 |