Termék kategóriája: Antik, régiség»Antik festmény
Horgász a tónál | Termékkód: 1062230791 |
Horgász a tónál,olaj-vászon,kb. 1880 kórüli,jelezve jobra lent Loránt ,mérete 60 x 80 cm. hibátla jó állapotban, a kerete is.kvaliitásoa kép-
Eladó helye: Magyarország Lengyeltóti (8693)
Árverés kezdete: 2021. Júl. 24. 22:05 Árverés vége: 2021. Aug. 14. 22:05 Termék megtekintve: 204 |