Az ingyenes aukciós piactér | 2019. Febr 18.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Tankönyv

Horváth: Mechanikai műszerész szakrajz és rajzolvasási példatár Termékkód: 419058

Fixár: 590 Ft
Árverés vége: Lejárt
2018. Dec. 09. 10:54

  konyvturi (519 ) starT.gif
  Minősítések száma: 519
Pozitív minősítés: 519 (100%)

  A felhasználó egyéb termékei (350)

Kiadó: Műszaki, 1981

Szerző: Horváth Ferenc

ISBN 963 10 3869 6

Tartalom: Kérem tekintse meg a kinagyított képgalériát.

Kötés, állapot: kemény táblás, éleknél enyhén kopottas, polcképes. Beltartalom: megkímélt, bejegyzés mentes, teljesen újszerűnek mondható állapotban. A kihajtható rajzok is teljesen ép, állapotúak.

Terjedelem: 200 o.

Tömeg: 660 gr.

1403_kar

Árverés kezdete: 2018. Nov. 18. 10:54
Árverés vége: 2018. Dec. 09. 10:54
Termék megtekintve: 1055

Szilvási Lajos: LÉLEKHARANG

Liska Tibor: ÖKONOSZTÁT

Rideg Sándor: SÁMSON

Millió rózsaszál - Csongrádi Kata (1986)

Nemere István: A TITÁN-TERV

Carlo Bernari: NÁPOLY ELADÓ ÖTÉR'

DON BOSCO KALENDÁRIUM 2005

Mág Bertalan: HISZÉKENY ÁLDOZATOK

Colin Forbes: A KREML ÜGYNÖKE - Újszerű!

IMPULZUS - 1988 IV. évf. 10. sz. - AZ INTELIGENS HÁZ!

Gyenes Ágnes: CSIP-CSUP CSODÁK - CIRKUSZ A PADLÁSON

IPM - Rózsa Sándor - 1979 június

Kárpáti Tamás: A SÁRKÁNYÖLŐ CSAPDÁJA

E. M. Remarque: SZERELEM ÉS HALÁL ÓRÁJA

Kőrösi P. József: KÖLTŐK KÖNYVE

POKOLRASZÁLLÁS - Elbeszélések a második világháborúról

Sinclair Lewis: GIDEON PLANISH

Francois Sagan: JÓ REGGELT, BÚBÁNAT! - SZERETI BRAHMSOT?

Robin Cook: LÁZ

Jeanne-Marie Joel: NYUGODJÉK BÉKÉBEN?