Termék kategóriája: Otthon, kert»Lakberendezés
Hosszúkás falikép. A lenyugvó nap csillogása. | Termékkód: 1062078292 |
Kiemeli a szobád hangulatát!
Nagyon szép rusztikus hatású aranyozott fakeretben, papír nyomatra készült sötét, sejtelmes tónusú falikép. Lápos tó vizében visszatükröződő vöröslő napfény, tavirózsákkal, és sással körülölelve. Sajnos az elkészített fotó nem igazán adja vissza az eredeti szépségét, de aki megvásárolja biztosan nem fog csalódni benne. A képeken látható újszerű állapotban.
A hirdetéseim között megtalálható a párja is.
Egyéb infó: használt falidísztárgy.
Jellemzők, méretek: 45x22cm kerettel együtt, A keret vastagsága 5cm..
Postaköltség: ha utalod az árát mindössze 1000Ft.
Post cost in europe, with bank transfer payment 15?.
Árverés vége: 2024. Máj. 13. 20:30 Termék megtekintve: 559 |