Az ingyenes aukciós piactér | 2024. Ápr 19.

Hugo A. Bernatzik: GARI GARI (Világjárók 9.) Termékkód: 441047

Fixár: 440 Ft
Árverés vége: +5 perc Lejárt
2018. Okt. 20. 11:58

  konyvturi (519 ) starT.gif
  Minősítések száma: 519
Pozitív minősítés: 519 (100%)

  A felhasználó egyéb termékei (0)

 Életem és kalandjaim a Felső-Nílus négerei között

Kiadó: Gondolat, 1961

Ajánló: - Megadatott nekem, hogy tizenegy különféle törzset látogassak meg, 10 ezer méter filmet és 1400 fényképet készítve utamról. Köztük három olyan törzsr?l is, amelyeknek az életét még soha nem örökítették meg.  Szokásaikról, kultúrájukról még senki sem hallott?

Bernatzik expedíciója abban a történelmi pillanatban indult el a Nílus bölcs?je felé, amikor a fekete földrész utolsó érintetlen területeihez érkezett a civilizáció.Fekete-fehér fotókkal illusztrált kötet.

VILÁGJÁRÓK c. sorozat  9. kötete

Kötés, állapot: keménytáblás, félvászon. Gerinc alul enyhén foltos, a sarkok kissé kopottak. Polcképes. Beltartalom: korát meghazudtoló, teljes mértékben megkímélt állapotban. A függelékként beillesztett térképmellélete is sérülésmentesen megvan!

Terjedelem: 145 o. + térkép

Tömeg:  343 gr.

2226_kar

Árverés kezdete: 2018. Szept. 20. 11:58
Árverés vége: 2018. Okt. 20. 11:58
Termék megtekintve: 623