Hugo A. Bernatzik: GARI GARI (Világjárók 9.) | Termékkód: 441047 |
Életem és kalandjaim a Felső-Nílus négerei között
Kiadó: Gondolat, 1961
Ajánló: - Megadatott nekem, hogy tizenegy különféle törzset látogassak meg, 10 ezer méter filmet és 1400 fényképet készítve utamról. Köztük három olyan törzsr?l is, amelyeknek az életét még soha nem örökítették meg. Szokásaikról, kultúrájukról még senki sem hallott?
Bernatzik expedíciója abban a történelmi pillanatban indult el a Nílus bölcs?je felé, amikor a fekete földrész utolsó érintetlen területeihez érkezett a civilizáció.Fekete-fehér fotókkal illusztrált kötet.
VILÁGJÁRÓK c. sorozat 9. kötete
Kötés, állapot: keménytáblás, félvászon. Gerinc alul enyhén foltos, a sarkok kissé kopottak. Polcképes. Beltartalom: korát meghazudtoló, teljes mértékben megkímélt állapotban. A függelékként beillesztett térképmellélete is sérülésmentesen megvan!
Terjedelem: 145 o. + térkép
Tömeg: 343 gr.
2226_kar
Árverés vége: 2018. Okt. 20. 11:58 Termék megtekintve: 623 |