Illés Béla: KENYÉR | Termékkód: 485759 |
Novellák (1920-1960)
Kiadó: Magvető, 1961
Illusztráció: Würtz Ádám
Fülszöveg, ajánló: Kérem tekintse meg a képgalériát.
Kötés, állapot: papírvédő kopottas. lsd. képgaléria. +Kiadói egészvászon új, újszerű. Beltartalom: bejegyzésmentes, megkímélt, korának megfelelő állapotban. Würtz Ádám színes illusztrációival ellátott kötet.
Terjedelem: 349 o.
Tömeg: 813 gr.
3792_kar
Árverés vége: 2019. Febr. 26. 10:50 Termék megtekintve: 576 |