Izsák Lajos: POLGÁRI ELLENZÉKI PÁRTOK MAGYARORSZÁGON 1944-1949 | Termékkód: 408489 |
Kiadó: Kossuth, 1983
Szerző: Izsák Lajos
Ajánló: Izsák Lajos több évtizedes történetírói munkásságának eredményeit összegzi e kötetben. A tanulmányok egységes művé állnak össze, sokoldalú képet adva Magyarország politikatörténetéről a 20. század második felében. A szerző szűkebb szakterülete a magyarországi polgári pártok története.
Tartalom: Lérem tekintse meg a kinagyított képgalériát.
Kötés, állapot: papírvédő, korának megfelelő, jó. +Félvászon -HIBÁTLAN -. Beltartalom: megkímélt, jó , mondhatni újszerű állapotban.
Terjedelem: 381 o.
Tömeg: 676 gr.
1126_kar
Árverés vége: 2018. Dec. 05. 17:20 Termék megtekintve: 1061 |