Janikovszky Éva: SZALMALÁNG | Termékkód: 455888 |
Kiadó: Móra, 1962
Szerző: Janikovszky Éva
Illusztráció: Szecskó Tamás
Ajánló: Palócz Vera szegedi gimnazista életre-halálra beleszeret Iharosba, aki Peer Gyntet játssza a színházban. Azután: még halálosabban beleszeret Kolozs Jánosba, a karmesterbe. És küldi a leveleket Kolozs Jánosnak, aki egyáltalán nem karmester? És akkor, éppen akkor, amikor találkozik a tekintetük, és az első érzelmekkel teli szót váltják, abbamarad a regény?
?És? mi történt aztán?? ? kérdezték Janikovszky Évát a kíváncsi olvasók. Mi történet aztán, hogy a szerelmesek egymásra találtak? Tizenegy évvel a regény megírása után, a harmadik kiadás epilógusában az írónő erre a kérdésre is választ adott. Frappáns, szellemes, Janikovszky Évás választ. Milyen kár, hogy a mostani kiadáshoz már nem írhatja meg, mi történt hőseivel az azóta elmúlt harminc év alatt!
Kötés, állapot: keménytáblás félvászon, kopottas, különös tekintettel a sarkoaira. Beltartalom. az előzéklap (eredtileg üres lap), ajándékozási bejegyzést tartalmaz. A továbbiakban sárgulásmentes, megkímélt állapotú antikvár könyv.
Terjedelem: 270 o.
Tömeg: 280 gr.
2979_kar
Árverés vége: 2018. Szept. 17. 18:31 Termék megtekintve: 776 |