Termék kategóriája: Könyv, Újság»Tudomány»Természettudomány
János - Novák: Égési sérülések | Termékkód: 280583 |
T A N U L M Á N Y G Y Ű J T E M É N Y
Szerzők: János György dr., Novák János Dr.,
Kiadó: Egészségügyi Minisztérium, Budapest, 1967
Kötés, állapot: műbőr jellegű félvászon - foltos -, a beltartalom korának megfelelő, bejegyzés mentes.
Tartalom: Kérem tekintse meg a 2., 3., és 4. képet.
Terjedelem: 223 old.
Tömeg: 368 gr.
(530) kar
Árverés vége: 2018. Jún. 12. 22:39 Termék megtekintve: 987 |