Jékely Endre: A VIZEK ÓRIÁSAI | Termékkód: 474689 |
Kiadó: Gondolat, 1982
Ajánló: "Könyvünk vadászok, tengeri halászok és horgászok, tengerkutatók, biológusok és más szakemberek írásaiból készült válogatás és fordítás. Úgy igyekszik bemutatni az egyes állatcsoportokat, hogy az olvasó megismerje életüket, viselkedési szokásaikat, a zsákmányszerzésüket vagy menekülésüket, és az emberrel folytatott küzdelmüket, amely - sajnos - többségüknek veszedelmes megfogyatkozásához, egyeseknek pedig a teljes kiirtásához vezetett. Az egyes történetek rendkívül érdekes, izgalmas olvasmányok, s a vizek világának legrejtettebb titkaiba avatják be az olvasót."
Kötés, állapot: papírvédő éleknél kopottas, hátlapnál egy helyen belülről javított. + kiadói egészvászon kötés és a beltartalom, korának megfelelő. Bejegyzésmentes állapotú. Fekete-fehér fotókkal és illusztrációkkal gazdagon ellátott kötet.
Terjedelem: 478 o.
Tömeg: 688 gr.
3659_kar
Árverés vége: 2018. Aug. 22. 13:59 Termék megtekintve: 1088 |