Termék kategóriája: Könyv, Újság»Akció, kaland
John J. Nance: KÖNYÖRTELEN KÜLDETÉS | Termékkód: 445945 |
VILÁGSIKEREK c. Sorozat kötete
Kiadó: General Press, 1998
Ajánló: Épp véget ért az Öböl-háború. Egy iraki biológus átszökik az amerikaiakhoz, és elárulja, hogy Szaddam Husszein szörnyű bosszúra készül. Megfékezhetetlen, gyilkos vírust akar rászabadítani a világra, mit sem törődve azzal, hogy az irakiak is el fognak pusztulni. A vírus egy véletlen mutáció eredménye, a kutatást Shakir Abbas biológus vezette, aki most bűntudattól hajtva meg akarja akadályozni az emberiség kiirtását. Az amerikaiak elindítják a Skorpió-akciót. Nyíltan már mit sem tehetnek, ezért az éj leple alatt odarepített kommandósokkal akarják a laboratóriumot felrobbantani. A gépnek utasgépek radarárnyékában kell belopakodnia az iraki légtérbe.
Kötés, állapot: papírvédő és a keménytáblás karton kissé kopottas. Ez utóbbi a hátlap éleinél enyhén benyomódott. Beltartalom: sérülésmentes, hibátlan, újszerű.
Terjedelem: 314 o.
Tömeg: 475 gr.
2353_kar
Árverés vége: 2018. Okt. 04. 18:52 Termék megtekintve: 591 |