Az ingyenes aukciós piactér | 2019. Máj 24.

Jonathan Swift - Gulliver's Travels - Angol Termékkód: 175804

Jelenlegi ár: 1.500 Ft
Árverés vége: +5 perc 22 nap, 10 óra
2019. Jún. 16. 06:58
Eladó helye: Budapest

Minimális ajánlat: 1.500 Ft

  galakxsi (50 ) starB.gif
  Minősítések száma: 56
Pozitív minősítés: 51 (91.1%)
Semleges minősítés: 4 (7.1%)
Negatív minősítés: 1 (1.8%)

Regisztráció dátuma: 2009.11.16.
  A felhasználó egyéb termékei (68)

 Jonathan SwiftGulliver utazásai   ---  angol változat

Tárolás zárt üveges szekrényben, pormentes.

Hőmérséklet 20 - 26 °C-on, száraz környezetben.

Áru átadása: Örs vezér tér, postázást nem vállalok.

Eladó helye: Magyarország Budapest (1106)
Kikiáltási ár: 1.500 Ft
Árverés kezdete: 2019. Máj. 17. 06:58
Árverés vége: 2019. Jún. 16. 06:58
Termék megtekintve: 458

ITT dóm LPKM-130-50-120T 4 ohm 1185

Potenciométer toló - Unitra - 47 kohm A x 2

John Fisher - Magas tétekben

Brüel & Kjaer - Type 2307 - szintíró + 50 dB Logarithmic Potival

Vangelis - Voices MK

BEAG HX 401 hangszóró membrán bontásból

Orszaczky Budget Orchestra - East Sydney Session MK

Alu-Sol alu forrasztó ón d = 1mm, hossz = 1 méter

18 Karat House 2 CD eredeti

Red Band és Rácz Kati - Színarany palota MK

BEAG - HT 101-16 ohm tölcsér pár 2 db együtt - AlNiCo mágnessel

Hangszóró membrán 300 mm - 46 mm lengőmérethez

Nyákmaszkolók, chatpak, interplan

Faipari tűzőgép kapcsok 23, 28, 30, 32 mm hosszúságokban

Videókazetta 8mm Sony MP 90 Japan

BEAG HX 401S - 8 ohm hangszóró vászon szél (szél sérült)

Charles K. Mills - A nagy délután

Fényorgona lámpatestek 3 szin + 1 db lámpatest piros vagy zöld előté

Csoportkábel 16 ér közös árnyékolt, szürke

Tesla B-100 számláló szalagos, orsós magnóhoz.