Jozef Toman: DON JUAN - Don Miguel de Manara élete és halála | Termékkód: 1062107600 |
Kiadó: Európa, 1964
Ajánló: Boldogságot ad-e az örömök hajszolása? ? ez a Don Juan-regények régi, de mindig érdekes témája. Toman regénye a XVII. századi Spanyolország színes világába vezet, amelyen ott sötétlik az inkvizíció árnyéka. Ebben a világban él Mánara grófja, szenvedélyes, féktelen jellem, aki a bűnbánat és a kicsapongás végletei között hányódva keresi a boldogságot, mígnem sok csalódás után ráeszmél, hogy csak az emberiességben, az emberekkel való törődésben találhatja meg.
Kötés, állapot: papírvédő éleinél enyhén kopott, de polcképes. +Kiadói egészvászon, újszerű. Beltartalom: bejegyzés és sárgulás mentes, korának megfelelő.
Terjedelem: 398 o.
Tömeg: 463 gr.
Szállítási költség: mindenkori postai díjszabás szerint.
4283_kar_pótl
Árverés vége: 2018. Júl. 17. 18:04 Termék megtekintve: 250 |