Az ingyenes aukciós piactér | 2019. Szept 16.

Julia Fenton: Megjelenés estélyiben Termékkód: 413855

Fixár: 800 Ft Villámár
Árverés vége: 5 nap, 17 óra
2019. Szept. 21. 19:52

800 Ft Villámár

  Ajus5 (254 ) starT.gif
  Minősítések száma: 254
Pozitív minősítés: 254 (100%)

  A felhasználó egyéb termékei (3118)

Használt, antikvár könyv!

"A negyvenöt könnycsepp alakú, ötkarátos fehér, az öt ritka, tízkarátos rózsaszín gyémánttal és az apróbb kövek százaival kirakott ékszer méltán pályázhat a világ legdrágább nyakéke címére..., olvasta Alexandra. A nyakék, gondolta. A Fitzgerald Ötven. Jelképe annak a szerelemnek, amely valahogy mintha elmúlt volna." A négy lány egy előkelő angliai középiskolában ismeri meg egymást, s köt életre szóló barátságot. Tizenegy évvel később Diana walesi hercegné, Jette körülrajongott tévésztár, Mary Lee sikeres újságíró, Alexandra pedig híres popzeneszerző, és Amerika egyik leggazdagabb emberének a felesége. Alexandra hatalmas estélyt rendez Károly herceg és Lady Di tiszteletére. Mindenki ott lesz, aki számít... Ám a királyi ház féltve őrzött titkaiból nyilvános botrány kerekedhet. A barátok ellenségekké válhatnak. A vagyon iszonyú veszélyek forrása lehet. Mit hoz az évszázad estélye a barátnők számára?!

A vételár megérkezése után azonnal postázom, MISKOLCON személyes átvétel megoldható!

Sima levélként nem postázok, utánvétel nincs!

Jelenleg futó aukcióimat itt nézheted meg, rengeteg más könyvet is találsz köztük. Köszönöm az érdeklődést!

© Ajus

Árverés kezdete: 2019. Szept. 14. 19:49
Árverés vége: 2019. Szept. 21. 19:52
Termék megtekintve: 812

Sandra Field: Orgonavirág - Szívhang 325.

Claudia Jameson: Ki hitte volna? - Júlia 65.

Elizabeth Hoyt: Leopárdherceg

Álomszép elegáns csiszolt cirkónia köves aranyozott gyűrű - Vadonatúj!

Orson Scott Card: Vándorlegény

Sharon Kendrick: Szeretet-szerelem - Szívhang 130.

Iris Johansen: Aztán meghalsz. ..

Carolyn MacCullough: Falling Through Darkness

Anne Henry: Májusi vasárnap - Bianca 40.

Júlia Különszám 14. Cathleen Galitz Justine Davis Emilie Rose

Marion Lennox: Őrangyal két keréken - Szívhang 284.

Christopher Moore: Totál szívás

Debbie Macomber: Pimasz páciens - Szívhang 159.

Sandra Chastain:A szerelem és a kék szemű cowboy

Suzanne Brockmann: Éjféli ölelés

Zigoman szép állapotú plüss figura 40 cm

Richard Howard: Bonaparte hódítói

Catherine Coulter: Útvesztő

Helen Brooks: Az egyetlen háremhölgy - Romana 146.

Angela Devine: Tűzliliom - Romana 101.