Az ingyenes aukciós piactér | 2018. Jún 19.

Julien Green: RONCSOK Termékkód: 468531

Fixár: 270 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 26 nap, 5 óra
2018. Júl. 15. 18:22

270 Ft Villámár

  konyvturi (519 ) starT.gif
  Minősítések száma: 519
Pozitív minősítés: 519 (100%)

  A felhasználó egyéb termékei (2520)

Kiadó: Európa, 1985

Ajánló: Egy fényűzően berendezett párizsi lakásban három unatkozó és önző ember, a jóképű, csinos Philippe, szép, törékeny felesége, Henriette és Éliane, Henriette vénlány nővére él egymás mellett. Időnként köztük téblábol a házaspár nem kívánt gyermeke, a szeretetre éhes, kiszolgáltatott Robert. Életüket már csak a megszokás és az indulatok fogják össze.

A Roncsok, amely 1932-ben jelent meg először, rendkívül szuggesztív erővel ábrázolja a század eleji nagypolgári család fojtogató légkörét. Finom megfigyelésekkel, belső történésekkel, jelentéktelennek tűnő apró rezzenésekkel festi elénk ezt az immár véglegessé vált börtönt, ahol hiábavaló a szeretet és a gyűlölet, az odaadás és az önzés, ahol értéktelenné lett az öröm és a bánat.

Kötés, állapot: papírvédű, teljesen új, újszerű. + Kiadói egészvászon, jó, újszerű. Beltartalom: könyvtári könyv volt, jelzetekkel ellátva. Az előzéklap haloványan pöttyös, a továbbiakban korának megfelelő kötet.

Terjedelem: 308 o.

Tömeg: 234 gr.

3542_kar

Árverés kezdete: 2018. Jún. 15. 18:22
Árverés vége: 2018. Júl. 15. 18:22
Termék megtekintve: 420

Földes Anna: NŐI SZEMMEL HÁROM VILÁGRÉSZEN

BUCI MACI FELOLVASÓS TÖRTÉNETEK 1.

TUDORKA 147. szám 2013/2014

Bürger: MÜNCHHAUSEN BÁRÓ

Robin Cook: AGYMOSÁS

Paládi-Kovács:Magy ar tájak néprajzi felfedezői

Francoise Sagan: KUSHADÓ KUTYA

KÉPES SPORT 23. évf. 30. sz. -1976

Emily Bronte: ÜVÖLTŐ SZELEK

Tolsztoj: ELSŐ PÉTER

Drösler: AMIKOR A CSILLAGOK ISTENEK VOLTAK

Nagy Attila: A TÖBB KÖNYVŰ OKTATÁS HATÁSA

KONCZ ZSUZSA : NE VÁGJ KI MINDEN FÁT (LP -1975)

Takáts: Régi magyar nagyasszonyok

Albert Ernő: SZABAD MADÁR / ÚJ!

VOX mozimagazin - MUTATVÁNYSZÁM - 2003 - IV. évf. 9. sz.

Jill Brady: GYAKRAN TESZEL ILYET?

Václav Pavel Borovicka: HÍRES POLITIKAI MERÉNYLETEK

Vörösmarty Mihály: CSONGOR ÉS TÜNDE /Hintz Gyula illusztrációival

Szóljon hangosan az ének . .. - SOLTÉSZ REZSŐ (1982)