Az ingyenes aukciós piactér | 2019. Márc 21.

Julien Green: RONCSOK Termékkód: 468531

Fixár: 270 Ft
Árverés vége: +5 perc Lejárt
2019. Márc. 12. 17:23

  konyvturi (519 ) starT.gif
  Minősítések száma: 519
Pozitív minősítés: 519 (100%)

  A felhasználó egyéb termékei (140)

Kiadó: Európa, 1985

Ajánló: Egy fényűzően berendezett párizsi lakásban három unatkozó és önző ember, a jóképű, csinos Philippe, szép, törékeny felesége, Henriette és Éliane, Henriette vénlány nővére él egymás mellett. Időnként köztük téblábol a házaspár nem kívánt gyermeke, a szeretetre éhes, kiszolgáltatott Robert. Életüket már csak a megszokás és az indulatok fogják össze.

A Roncsok, amely 1932-ben jelent meg először, rendkívül szuggesztív erővel ábrázolja a század eleji nagypolgári család fojtogató légkörét. Finom megfigyelésekkel, belső történésekkel, jelentéktelennek tűnő apró rezzenésekkel festi elénk ezt az immár véglegessé vált börtönt, ahol hiábavaló a szeretet és a gyűlölet, az odaadás és az önzés, ahol értéktelenné lett az öröm és a bánat.

Kötés, állapot: papírvédű, teljesen új, újszerű. + Kiadói egészvászon, jó, újszerű. Beltartalom: könyvtári könyv volt, jelzetekkel ellátva. Az előzéklap haloványan pöttyös, a továbbiakban korának megfelelő kötet.

Terjedelem: 308 o.

Tömeg: 234 gr.

3542_kar

Árverés kezdete: 2019. Febr. 10. 17:23
Árverés vége: 2019. Márc. 12. 17:23
Termék megtekintve: 474

Wells: BEALBY

Kulcsár, Lackó: Magyarország megyéi és városai

James M. Cain: A postás mindig kétszer csenget

Egyveleg BUDAI DÉNES műveiből - RÉGI SZTÁROKKAL AZ IGAZI "RETRO"! !

Szeressük egymást gyerekek - SERES REZSŐ és kortársai

Václav Pavel Borovicka: HÍRES POLITIKAI MERÉNYLETEK

Erdei Ferenc: VÁROS ÉS VIDÉKE

Lukács József: Istenek útjai

Hobby Elektronika 1991. július

PC GURU - 2003 - 2 db. száma - DARABONKÉNT IS! - Melléletek nélkül!

Zsigray Julianna: TRAGIKUS KERINGŐ

FHM 2003 - falinaptár

SZÉP VERSEK 85

Walter B. Gibson: CSODÁK KÖNYVE AVAGY VIGYÁZAT CSALÓK!

Maxim Gorkij: AZ ARTAMONOVOK

Nemere István: VADAK KÖZÖTT

Biggers: A KÍNAI PAPAGÁJ - Mesterdetektív kiskönyvtár 2.

Evelyn Marsh: A HALÁL KÉTSZER CSENGET

P. H. Freyer: HALÁL A TENGEREKEN

Gáll István: A NAPIMÁDÓ