Jurij Tinyanov: A KÖVET HALÁLA | Termékkód: 465920 |
SZÁZADOK - EMBEREK
Kiadó: Európa, 1972
Ajánló: Talányos jellem a regény főszereplője, Alekszandr Gribojedov, a remekmű komédia, Az ész bajjal jár szerzője, kegyelt diplomata és kegyvesztett író, Puskin barátja és eszmetársa. Tinyanov a történelem szövetébe ágyazza az igazság és álnokság párharcát, végigvezetve minket a furcsa és tragikus életút utolsó állomásain, szembesítve hősét nemcsak ellenfelével, hanem saját lelkiismeretével is. Regénye modern és klasszikus veretű egyben, nem hiába tekintik a szovjet történelmi regény egyik alapművének.
Kötés, állapot: kiadói egészvászon, nyeregnél kopottas (lsd. képgaléria). Beltartaloms: sárgulás-, és bejegyzésmentes állapotban.
Terjedelem: 601 o.
Tömeg: 523 gr.
3489_kar
Árverés vége: 2018. Aug. 26. 20:29 Termék megtekintve: 637 |