Termék kategóriája: Könyv, Újság»Tankönyv
KÖZÉPISKOLAI TÖRTÉNELMI ATLASZ | Termékkód: 1062085200 |
Kiadó: Cartographia, 1997
Évfolyam: 9.-12. Hagyományos történelmi térképeket is tartalmazó, de a történelemoktatás szemléletének változásait is tükröző taneszköz. Az esemény és kultúrtörténetet, a népesség alakulását, a vallások elterjedését, az emberiség kulturális, tudományos alkotásait is bemutató atlasz.
Kronológiával és névmutatóval ellátott kötet.
Kötés, állapot: keménytáblás karton, a csücskeinél kopott (táska miatt). Bejegyzésmentes állapotban.
Terjedelem: 160 o.
Tömeg: 526 gr.
4333_kar
Árverés vége: 2018. Jún. 16. 13:39 Termék megtekintve: 268 |