KÖZGAZDASÁGI KISLEXIKON - 1972 - 2. bővített kiadás | Termékkód: 411350 |
Kiadó: Kossuth, 1972
Szerkesztők: Gadó Ottó, Gyenis János, Huszár István, Pongrácz László, Radnóti Éva és még sokan mások
Kötés, állapot: papírvédő - kopottas és a gerincnél 2 mm.-es darab hiányzik -. + egészvászon aranyozott betűkkel - Újszerű -. Beltartalom: megkímélt, korának megfelelő jó állapotban.
Terjedelem: 391 o.
Tömeg: 667 gr.
1272_kar
Árverés vége: 2018. Aug. 13. 10:51 Termék megtekintve: 703 |