Karel Houba: A FEHÉR PARIPA | Termékkód: 1062110741 |
Kiadó: Európa, 1983
Ajánló: A regény címében szereplő fehér paripa jelkép és valóság is egyben. Házasságának első estéjén, séta közben pillantja meg a szabadon kószáló fehér lovat Katerina, a könyv fiatal hősnője. Úgy érzi, boldogságának, szerelme beteljesülésének ígérete ez az élmény. Az ígéret valóra válik ugyan, Katerina házassága mégis csakhamar válságba jut.. Szembe kell néznie a hűtlenséggel, a megalkuvással, a képmutatással, ám a csalódások ellenére is megőrzi hitét az emberekben és az életben. Az 1920-ban született cseh író, Karel Houba tucatnyi könyv sikeres szerzője. A fehér paripa az első olyan regénye, amely magyarul is megjelenik.
Kötés, állapot: papírvédő enyhén kopottas, polcképes. + kiadói egészvászon, felső éle elszíneződött. Beltartalom: könyvtári könyv volt, így jelzetekkel ellátott. A lapok sárgulás mentesek.
Terjedelem: 245 o.
Tömeg: 322 gr.
Szállítási költség: közepes ajánlott borítékba belefér.
2536_kar_pótl
Árverés vége: 2018. Aug. 06. 21:43 Termék megtekintve: 196 |