Termék kategóriája: Könyv, Újság»Tudomány»Természettudomány
Karlovitz A.: SZINONIMA VISSZAKERESŐ SZÓTÁR-Gyógyszerész továbbképzés | Termékkód: 462625 |
Kiadó: Medicina, 1957
Az V. magyar gyógyszerkönyv hivatalos (vezető) gyógyszerneveihez
Sorozat: Gyógyszerész továbbképzés
Szerkesztő: Karlovitz Adolf
Függelék: népies gyógyszernevek, ez igen ritka lehetőség, akár kutatáshoz is!
IGEN RITKA ANTIKVÁR KÖTET!
Kötés, állapot: keménytáblás félvászon, éleknél enyhén kopottas, polcképes. Beltartalom: az előzéklap jobb alsó sarkában 2 db névbejegyzés található, a továbbiakban pedig tollal történő láhúzások találhatóak benne, ezek szöveget nem zavarnak, hiszen tanulásra szolgált a kötet. Korának megfelelő, jó állapotban.
Terjedelem: 151 o.
Tömeg: 261 gr.
3340_kar
Árverés vége: 2018. Júl. 16. 19:45 Termék megtekintve: 1204 |