Az ingyenes aukciós piactér | 2019. Ápr 19.

 Termék kategóriája: Óra, Ékszer»Egyéb ékszer

Kárpitozott belsejű biedermeier ládika rózsa intarziával, ékszereknek, Termékkód: 1062159938

Fixár: 11.000 Ft
Árverés vége: Lejárt
2019. Ápr. 15. 12:43
Eladó helye: Tiszaföldvár

  -xxxx- (31 ) starY.gif
  Minősítések száma: 35
Pozitív minősítés: 32 (91.4%)
Semleges minősítés: 2 (5.7%)
Negatív minősítés: 1 (2.9%)

Regisztráció dátuma: 2011.06.23.

Ha szereted az egyedi ritkaságokat!

Aprólékos kézimunkával, tömör fából készült, furnérozott, intarziás ékszeres ládika. A belseje igényesen korabeli stílusban kárpitozva. Kiválóan megfelel varró-gyöngyöző ládikának, vagy ékszeres doboznak, esetleg apró csecse-becséknek.
Valamikor az 1870-1920-as években készülhetett. Valószínűleg a feneke már átesett egy restauráláson.
Hibátlan állapotban van, de az eltelt évtizedek nyomai felfedezhetők rajta. Enyhe kopások a felületén a lakkozáson.
A képen látható szép, patinás állapotban, akár azonnal használatba is vehető.
Ajánlom gyűjteménybe, ajándékozási célból, vagy a lakásod ékszereként.

Egyéb infó: Használt ékszeres ládika

Jellemzők, méretek: kb. 29x21x9cm. Súlya: 1400gr.

Postaköltség: ha utalod az árát mindössze 1000Ft.
Post cost in europe, with bank transfer payment 20€.

NSboy aukciók!

Van raktáron.

Vásárlási feltételek!

Minden termék mutatása!

Árverés kezdete: 2019. Márc. 16. 11:28
Árverés vége: 2019. Ápr. 15. 12:43
Termék megtekintve: 48