Termék kategóriája: Gyűjtemény
Kerámia Tányér (Ver.4) Gránit gyári (kb.1980) | Termékkód: 1062191257 |
Kerámia Tányér (Ver.4) Gránit gyári (kb.1980)
sérülést nem látta
eredeti jelzett GRÁNIT gyári
kerámia ráégetett festékkel
mérete kb. 17 x 17 x 2 cm és 205gramm
3db képet töltöttem fel róla :
imgbox.com/g/YYl0DyV0nC
minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat
csak személyes átadás Budapest 18.kerületben közel a nagybani zöldségpiachoz
nem postázom
Árverés vége: 2024. Máj. 02. 16:38 Termék megtekintve: 858 |