Az ingyenes aukciós piactér | 2019. Jún 20.

Kevin J. Anderson: Az X-akták – Antitestek Termékkód: 479939

Fixár: 1.000 Ft
Árverés vége: Lejárt
2019. Jún. 16. 18:21

  -xxxx- (254 ) starT.gif
  Minősítések száma: 254
Pozitív minősítés: 254 (100%)

Használt könyv!

A szövetségi DyMar genetikai kutatóintézet romjai alatt egy fertőzött testet találnak. Ebben az intézetben végezte ígéretesnek tűnő kísérleteit Dr. David Kennesy rákkutató. Elmélete szerint: mikroszkópikus biogéppel minden fertőzést és sérülést gyógyítani lehet. Veszélyes technológiája egyetlen gyógymód lehetett volna leukémiában szenvedő fia számára. De amikor a második hulla kerül elő, kegyetlenül megcsonkítva, akkor már nem csak elméletről van szó. A kis „antitesteket” gyógyításra, vagy gyilkolásra találták ki. Erre keres választ Mulder és Scully. A megoldhatatlannak tűnő X akta ügyében a két ügynök mindent megtesz.

Sima levélként vagy utánvétellel nem postázok!
Köszi, csere nem érdekel!
Miskolcon személyes átvétel lehetséges!

© Ajus

Árverés kezdete: 2019. Jún. 13. 18:21
Árverés vége: 2019. Jún. 16. 18:21
Termék megtekintve: 622