Az ingyenes aukciós piactér | 2019. Szept 16.

Kevin J. Anderson: Az X-akták – Antitestek Termékkód: 479939

Fixár: 1.000 Ft Villámár
Árverés vége: 2 nap, 15 óra
2019. Szept. 18. 17:43

1.000 Ft Villámár

  Ajus5 (254 ) starT.gif
  Minősítések száma: 254
Pozitív minősítés: 254 (100%)

  A felhasználó egyéb termékei (3118)

Használt könyv!

A szövetségi DyMar genetikai kutatóintézet romjai alatt egy fertőzött testet találnak. Ebben az intézetben végezte ígéretesnek tűnő kísérleteit Dr. David Kennesy rákkutató. Elmélete szerint: mikroszkópikus biogéppel minden fertőzést és sérülést gyógyítani lehet. Veszélyes technológiája egyetlen gyógymód lehetett volna leukémiában szenvedő fia számára. De amikor a második hulla kerül elő, kegyetlenül megcsonkítva, akkor már nem csak elméletről van szó. A kis „antitesteket” gyógyításra, vagy gyilkolásra találták ki. Erre keres választ Mulder és Scully. A megoldhatatlannak tűnő X akta ügyében a két ügynök mindent megtesz.

Sima levélként vagy utánvétellel nem postázok!
Köszi, csere nem érdekel!
Miskolcon személyes átvétel lehetséges!

© Ajus

Árverés kezdete: 2019. Szept. 15. 17:43
Árverés vége: 2019. Szept. 18. 17:43
Termék megtekintve: 636

Romana Különszám 1993/4 Helena Dawson Bethany Campbell Elizabeth Power

Nora Roberts: Van képe hozzá? - Júlia 103.

Szász Imre: Kisanna Erdőországban

Sesame Street Kukaszörny falidísz - 32 cm - Vadonatúj!

Marion Lennox: Olvad a jégvilág - Szívhang 74.

Nina Stein: Katalin leányai

Jorge Amado: Gabriela

Jean Sasson: A fátyol mögött

Marie Charles: Mondd, hogy szeretsz! - Második Esély a Szerelemre 23.

Julianne Ward: A Tavene rejtély

Amanda Browning: Másképp is lehet - Júlia 202.

Diana Palmer: Még mindig szeretlek - Bianca 2.

Ruth Langan: Az áruló fia

Julie Meryl: A szerelem habjai

Elisabeth Scott: Feloldódás - Szívhang 71.

Édes vonatos gyerek fogas gyerekszobába 5 akasztóval

Susan Parker: A titokzatos lovag

Marie Cordonnier: Te mindig másra gondolsz - Jenny sorozat

Kare dizájn cuki egér mintás édes kis bögre pár új gazdit keres

Lila Leonard: Ez még csak a kezdet - Sylvie 29