Király József: MI A SPIRITIZMUS? - Élet és Tudomány kiskönyvtár | Termékkód: 407202 |
Okkult Jelenségek lélektani magyarázata
Kiadó: Gondolat, 1960
Szerző: Király József
Megjelent az: Élet és Tudomány kiskönyvtára sorozatban
Tartalom: Kérem tekintse meg a kinagyított gépgalériát.
Kötés, állapot: papír. A gerinc végei az éleknél kissé kopott, a továbbiakban korának megfelelő, jó. Beltartalom: korának megfelelő, jó, sérülésmentes.
Terjedelem: 246 o.
Tömeg: 203 gr.
Szállítási költség: postai díjszabás és a Vevő igénye szerint. 987_kar
Árverés vége: 2018. Júl. 15. 15:44 Termék megtekintve: 792 |