Kisch: KALANDOZÁSOK ÖT VILÁGRÉSZBEN | Termékkód: 414140 |
Kiadó: Európa, 1969
Szerző: Egon Erwin Kisch
A VILÁGIRODALOM REMEKEI c. sorozat kötete
Tartalom: Kérem tekintse meg a kinagyított képgaléria 2. és 3. képét.
Kötés, állapot: kiadói egészvászon, a nyereg elszíneződött. Beltartalom: tulajdonosi bejegyzéseket tartalmaz. A borító belseje és az első és - hátsó lapok, halványan foltosak. A továbbiakban sérülésmentes, jó, korának megfelelő
Terjedelem: 410 o.
Tömeg: 452 gr.
Pécsen átvehető. Szállítási költség: postai díjszabás és a Vevő igénye szerint.
1326_kar
Árverés vége: 2019. Jan. 27. 10:22 Termék megtekintve: 712 |