Termék kategóriája: Könyv, Újság»Műszaki
Kókai Tamás: URH- ÉS TV-ANTENNARENDSZEREK - Elektronika | Termékkód: 406822 |
Kiadó: Műszaki, 1982
Szerző: Kókai Tamás
Sorozatszerkesztő: Csabai Dániel
Kötés, állapot: félvászon, kopott, foltos. Beltartalom: könyvtári fölös példány, jelzetekkel együtt, a továbbiakban jó, korának megfelelő állapotú.
Terjedelem: 75 o.
Tömeg: 264 gr.
Pécsen átvehető. Szállítási költség: postai díjszabás és a vevő igénye szerint.
952_kar
Árverés vége: 2019. Febr. 27. 18:48 Termék megtekintve: 1153 |