Az ingyenes aukciós piactér | 2018. Dec 9.

Kósa: Hagyomány és közösség - AZ ÉN VILÁGOM c. kiadv. Termékkód: 273490

Fixár: 750 Ft
Árverés vége: Lejárt
2018. Dec. 09. 11:07

  konyvturi (519 ) starT.gif
  Minősítések száma: 519
Pozitív minősítés: 519 (100%)

  A felhasználó egyéb termékei (520)

Sorozatcím: AZ ÉN VILÁGOM

Alcím: Magyar népi kultúra és társadalom

Témakör: művelődéstörténet, néprajz

Szerző: Kósa László

Kiadó: Kozmosz, 1984

Kötés, állapot: papír, ÚJSZERŰ! SÉRÜLÉSMENTES!

Tartalom: Kérem tekintse meg a 2. képet.

Ajánló:"A magyar néprajztudomány mindössze 200 éves múltra tekinthet vissza, akkortájt kezdtek szellemi nagyjaink felfigyelni arra, mit is jelenthetnek a nemzeti kultúra számára a népi hagyományok. Az értékelés azóta is változó, mindmáig nem ritkák a túlzó, egymásnak ellentmondó megállapítások. De a népi hagyományok gyökerei olyan mélyek, hogy bizton remélhetjük: nem hiányoznak majd a jövendő kultúrából. Kósa László hungarológiai összefoglalása a magyar népi kultúra anyagi és szellemi javait a honfoglalás kori kezdetektől mutatja be egészen századunk elejéig."

Pécsen esetlegesen átvehető. Szállítási költség: a postai díjszabás, és a Vevő igénye szerint.

(436) karács

Árverés kezdete: 2018. Nov. 18. 11:07
Árverés vége: 2018. Dec. 09. 11:07
Termék megtekintve: 963

Koós János- JUBILEUM (1985)

Tapsról tapsra - RÁTONYI RÓBERT (1980)

Hugo: A PÁRIZSI NOTRE-DAME

URÁNIA ÁLLATVILÁG: Alsóbbrendű állatok

Juhász Gyula: GAZDAG SZEGÉNYSÉG

Evelyn Marsh: HALÁLOS DÓZIS

H. G. Wells: ANNA VERONIKA

Tolna ( Magyarország megyéi)

24 IZGALMAS NOVELLA

ÍRÓSZEMMEL 1976

Köszönet a boldog évekért - Záray-Vámosi (1982)

Robert Sheckley: ZARÁNDOKÚT A FÖLDRE

Zsigray Julianna: SZŰTS MARA HÁZASSÁGA

Elmore Leonard: SIMLIS FIÚK - Akció, Akciós áron!

Zala- Magyarország megyéi

Nemere István: Hajnal a Trendalon

Bihari Klára, Barát Endre: BAHCSISZERÁJI LÁTOMÁS

Kulcsár, Lackó: Magyarország megyéi és városai

Fekete István: TÉLI BEREK c. könyv

Kovai Lőrinc: PORTA NOMENTANA