Az ingyenes aukciós piactér | 2019. Febr 20.

Kósa: Hagyomány és közösség - AZ ÉN VILÁGOM c. kiadv. Termékkód: 273490

Fixár: 750 Ft
Árverés vége: Lejárt
2018. Dec. 09. 11:07

  konyvturi (519 ) starT.gif
  Minősítések száma: 519
Pozitív minősítés: 519 (100%)

  A felhasználó egyéb termékei (349)

Sorozatcím: AZ ÉN VILÁGOM

Alcím: Magyar népi kultúra és társadalom

Témakör: művelődéstörténet, néprajz

Szerző: Kósa László

Kiadó: Kozmosz, 1984

Kötés, állapot: papír, ÚJSZERŰ! SÉRÜLÉSMENTES!

Tartalom: Kérem tekintse meg a 2. képet.

Ajánló:"A magyar néprajztudomány mindössze 200 éves múltra tekinthet vissza, akkortájt kezdtek szellemi nagyjaink felfigyelni arra, mit is jelenthetnek a nemzeti kultúra számára a népi hagyományok. Az értékelés azóta is változó, mindmáig nem ritkák a túlzó, egymásnak ellentmondó megállapítások. De a népi hagyományok gyökerei olyan mélyek, hogy bizton remélhetjük: nem hiányoznak majd a jövendő kultúrából. Kósa László hungarológiai összefoglalása a magyar népi kultúra anyagi és szellemi javait a honfoglalás kori kezdetektől mutatja be egészen századunk elejéig."

Pécsen esetlegesen átvehető. Szállítási költség: a postai díjszabás, és a Vevő igénye szerint.

(436) karács

Árverés kezdete: 2018. Nov. 18. 11:07
Árverés vége: 2018. Dec. 09. 11:07
Termék megtekintve: 971

SAMSUNG SZAKÁCSKÖNYV / Receptek mikrohullámú sütőkhöz

Hobby Elektronika 1991. július

Réti Ervin: AFRIKÁRÓL FEHÉREN, FEKETÉN

Robert Sheckley: ZARÁNDOKÚT A FÖLDRE

Gayle Rivers: A PROFI - Őfelsége orgyilkosa

Maxim Gorkij: AZ ARTAMONOVOK

Nemere István: A REJTÉLYES ELŐDÖK - A VILÁGŰR VONZÁSÁBAN

FARSANGI MATRICÁS KIFESTŐ - színező, nagy matricákkal

Nemere István: VADAK KÖZÖTT

Prévost: MANON LESCAUT ÉS DES GRIEUX LOVAG TÖRTÉNETE-Kass János illusz

Émile Gaboriau: AZ ORCIVALI BŰNTETT

Csendes Csaba: BOKRÉTA VOLT ROMÁNIA KALAPJÁN (Nadia Comaneci)

Robert Katz: HALÁL A KATAKOMBÁBAN

Kőrösi P. József: KÖLTŐK KÖNYVE

Panoráma útikönyvek: ROMÁNIA

Siklósi Erika: NE ÖLD MEG AZ ÜGYVÉDEDET! (Csak 13 Ft. )

Gyenes Ágnes: CSIP-CSUP CSODÁK - CIRKUSZ A PADLÁSON

Ezermester c. folyóirat 9 db. száma - 1965 - IX. évfolyam

ORSZÁG VILÁG -XXIX. évfolyam 4. szám /1985/- GYÜJTŐKNEK!

Gala Galaction: A RÉGI TÜKÖR