Termék kategóriája: Könyv, Újság»Tudomány»Természettudomány
Kósa: ÚTMUTATÓ A GYÓGYSZERKÉSZÍTMÉNYEK RENDELÉSÉRE | Termékkód: 409208 |
Kiadó: Medicina, 1988
Szerkesztette: Dr. Kósa László
HARMADIK ÁTDOLGOZOTT KIADÁS!
Kötés, állapot: műbőr jellegű egészvászon - két sarok enyhén, alig észrevehetően sérült -. Beltartalom: korát meghazudtoló, jó állapotban, három darab melléklettel együtt!
Terjedelem: 1005 o.
Tömeg: 716 gr.
1200_kar+zs_1
Árverés vége: 2018. Dec. 09. 11:21 Termék megtekintve: 855 |